Iskérka, sociální centrum denních aktivit

Centrum na podporu duševního zdraví - Rožnov pod RadhoštěmProsíme zájemce, aby si konání jednotlivých akcí ověřili 2 dny předem na tel. čísle 774 274 800. Děkujeme za pochopení.

 

Oznámení, Novinky

 

Listopad 2019

 

Duchovní setkání na faře

Pátek 1. listopadu 2019
Téma: Tajemství GARABANDAL
Co nám příběh o Garabandalu (místo, kde se zjevila Panenka Marie 4 holčičkám a komunikovala s nimi) vlastně chce říci. Častější je zjevování se panenky Marie než Ježíše či jiných svatých? Proč to tak je? Čím si lidé v sobě mohou posílit víru? Ať již je pro ně víra cokoliv? Hovoří se o tom v Bibli?
Sraz v 8:30 před Kostelem Všech svatých v Rožnově pod Radhoštěm.


Mimořádně ZAVŘENO
místo poslední středy v měsíci
ALE...čtěte dále.

Středa 6. listopadu 2019


"Čajánek"


Čajový dýchánek s Jankou a Janem

Sraz v 15 hod v čajovně u Slunce v Rožnově pod Radhoštěm. Přátelské setkání u šálku čaje a dobrého slova, volná témata dle libosti účastníků.


Plavání s procházkou

Pátek 8. listopadu 2019
Sraz v 8:30 před krytým plaveckým bazénem - plavání, relaxace, výřivky, parní sauna. Poté procházka s kavárnou.


Filmový klub

Úterý 12. listopadu 2019
Film: Loupež ve velkém stylu
Na srovnání účtů není nikdy pozdě. V zoufalé snaze platit účty a mít důstojné stáří se trojice kamarádů odhodlá riskovat všechno a přepadnou banku, která je připravila o to, co bylo jejich. (Filmová komedie - téměř příběh ze života, USA, 96 min) V klubovně Iskérky od 12:30


Krajkářský a řemeslný veletrh

Pátek 15. listopadu 2019

Sraz v 8:20 na aut. nádraží v R. p R. Čeští i zahraniční hosté budou předvádět svá řemesla, možnost si i nakoupit vánoční dárky pro rodinu či přátele. Vstupné 30 Kč. Návrat po 12 hod. či dle vašeho uvážení.


O svépomoci a reflexní terapii

Úterý 19. listopadu

Beseda a praktické ukázky s Radkou Dvořákovou Začátek v 9:30 v tělocvičně Iskérky Přijďte si poslechnout, jak reflexní terapie funguje, a jak můžeme ovlivňovat naše tělo přes chodidla a ruce. A navíc se naučíme, jak si pomoci, když nás něco bolí.


Plavání a kavárna s Míšou

Pátek 22. listopadu 2019

Sraz v 8:30 před krytým plaveckým bazénem - plavání, relaxace, výřivky, parní sauna. Poté procházka směr kavárna, kde pro nás Míša zamluví stůl.


Komunitní setkání

Úterý 26. listopadu 2019
od 9:00 v klubovně Iskérky.


Tvorba adventních věnců

Čtvrtek 28. listopadu 2019

V rámci rukodílny a tiskařské dílny Program - v průběhu celého dne si budete moci vytvořit vlastní adventní věnec. Přečteme si vánoční příběh, společně poobědváme. V odpoledních hodinách pro opozdilce bude pokračovat tvorba adventních věnců či dekorací. S sebou - podklad pro věnec (slámový, drátěný aj.), zápichy na svíčky a svíčky, popřípadě vaše oblíbené dekorace, jinak větvičky, přírodní dekorace, lepidlo a dráty budou zajištěny.


Výlet k Hranické propasti

Pátek 29. listopadu 2019

Sraz v 7:40 na vlak. nádraží v RpR Odjezd do Teplic nad Bečvou vlakem v 7:58 - návštěva Hranické propasti, procházka Teplickými lázněmi, načepování vody ze zdravého pramene a procházka cca 3,5 km do Hranic na Moravě, odtud zpět vlakem ve 12:52 do RpR. S sebou kapesné na vlak a kavárnu, láhev na vodu.


Upozornění!!!

Poslední středa v měsíci otevřeno. Místo toho bude zavřeno ve středu 4. prosince


" Příroda obklopuje člověka mrakem
a nutí ho stále mířit ke světlu."

 

"Smích je svátek obličeje a duše."

 © Iskérka / hosting VALACHNET / titulní foto Fotografický herbář