Iskérka, sociální centrum denních aktivit

Centrum na podporu duševního zdraví - Rožnov pod RadhoštěmProsíme zájemce, aby si konání jednotlivých akcí ověřili 2 dny předem na tel. čísle 774 274 800. Děkujeme za pochopení.

 

Oznámení, Novinky

 

Září 2019

 

Plavání s procházkou

Středa 4. září 2019
Ve středu od 12 do 18 hod - program na náměstí v Rožnově pod Radhoštěm, Iskérka se účastní svým stánkem, prezentací služby a promítáním filmu Zalepit Duši. Více se dozvíte z letáčku na nástěnce. Součástí programu je koncert, prezentace dalších desítek neziskových organizací, občerstvení, možnost nakoupit různé dárky a podpořit i jiné neziskové organizace a dozvědět se o jejich působení.


Plavání s procházkou

Pátek 6. září 2019
Sraz v 8:30 před krytým plaveckým bazénem - plavání, relaxace, výřivky, parní sauna. Poté procházka s kavárnou.


Procházka na Ekofarmu Horůtovi

Pátek 13. září 2019

Sraz v 8 hod v Iskérce - poté procházkou přes Lázy a Hraničku navštívíme Ekofarmu Horákovi na Dolních Pasekách. Budete mít možnost si zakoupit Bio mléko, sýry, tvaroh, jogurt aj.


Den otevřených dveří v Iskérce

Středa 18. září 2019

Iskérka otevře k návštěvě své prostory pro další zájemce, veřejnost, rodinné příslušníky a vaše přátele. Součástí programu je koncert, prohlídka prostor, tvůrčí dílna s Monikou, odhalení překvapení, bohaté občerstvení aj...


Setkání na faře

Pátek 20. září 2019

sraz v 8:30 před kostelem v Rožně pod Radhoštěm. Téma: 1. Existují Andělé? Jak je vnímá církev? Jak se Andělé a Archandělé dělí a rozeznávají? Jaké mají poslání? 2. Když zbyde čas - lidská lhostejnost, jak se k ní Ježíš stavěl - je zde nějaký příklad z Bible?


Komunitní setkání

Úterý 24. září 2019
od 9:00 v klubovně Iskérky.


Poslední středa v měsíci: zavřeno

Středa 25. září 2019


Plavání a kavárna s Míšou

Pátek 27. září 2019

Sraz v 8:30 před krytým plaveckým bazénem - plavání, relaxace, výřivky, parní sauna. Poté procházka směr kavárna, kde pro nás Míša zamluví stůl.


Pozvánka!!!

Mimo provozní dobu Iskérky budou během září a října probíhat tzv. Týdny pro duševní zdraví.
V září v Knihovně v Rožnově pod Radhoštěm 10.9. od 17 hod vernisáž výstavy Všude žijí lidé + koncert a drobné občerstvení
24.9. od 17 hod - Lifehacking aneb Akademie selského rozumu - přednáška Podrobnosti naleznete na letáčcích Týdnů pro duševní zdraví.


" Příroda obklopuje člověka mrakem
a nutí ho stále mířit ke světlu."

 

"Smích je svátek obličeje a duše."

 © Iskérka / hosting VALACHNET / titulní foto Fotografický herbář